Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Zdravotní obuv

16.01.2012
Zdravotní a pracovní obuv české výroby s protiskluzným účinkem a ortopedicky tvarovanou korkovou stélkou. Obuv dobře tlumí nárazy při chůzi, čímž zabraňuje únavě. Anatomicky tvarovaná stélka má podpůrný účinek pro zdravou i pokleslou klenbu nožní a zajišťuje pocit sucha.

Jak si správně zvolit velikost naší obuvi:
Volba správné velikosti obuvi je velmi důležitým faktorem proto, aby jste se cítili při chůzi pohodlně. Teprve správná velikost obuvi zajistí příznivý účinek ortopedického tvarování vašim chodidlům.
 
Správná délka obuvi:

   1. V prstové části musí být dostatek místa pro vaše prsty. Prsty nesmí tlačit nebo se krčit na okraj stélky.
   2. Pata by měla perfektně sedět v patní misce stélky, jedině tak bude vaše chodidlo fixováno a správně vedeno při každém kroku. 

Správná šířka obuvi:

   1. Pokud máte široké chodidlo, trpíte plochonožím, nenašlapujete rovně nebo dáváte přednost rovné obuvi, zvolte si jakýkoliv model kromě klínové obuvi a obuvi označení v popisu výrobku jako model na úzké stélce.
   2. Pokud máte užší chodidlo, nízký nárt nebo se obejdete bez rovnošlapače v patě (úzká stélka není v patě tak hmotná), zvolte si jakýkoliv model klínové obuvi nebo obuvi, která je v popisu výrobku označena jako model na úzké stélce.

KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody
Akční nabídka
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: Lubomír Kuchař, Hulínská 2029, 767 01 Kroměříž                    

JavaScript musí být povolen